Facebook

Animační workshop

Podívejte se, jak může také vypadat námi a vámi společně vytvořený film “Čísla (z)paměti” :)

animační workshop ukázka


plakat_JL_bohnice_430x300_krivky.indd

Čísla (z) paměti

„Revír“ bohnické psychiatrické nemocnice bude v sobotu 10.5.2014 plný laní! Srdečně vás zveme na celodenní animační workshop a další zájmové aktivity..…

 

Workshop loutkové animace „Čísla (z)paměti“ pro Vás může být příjemným víkendovým dnem stráveným nevšedním zážitkem s odborníky i amatéry oboru v krásném prostředí areálu Bohnické psychiatrické nemocnice a budově místního divadla. Máte šanci rozpohybovat svět jinak, než jste zatím byli zvyklí….

Připravili  jsme pro Vás konkrétní scénu z pražské ZOO, v které se odehraje nebezpečná situace, kdy malé dítě spadne do výběhu se šelmami. Jakým způsobem dítě zachráníte ve spolupráci s ostatními, a co všechno se může v takovém případě odehrát, je jen na Vás. Na záchranu dítěte budete mít 15 vteřin.

Scéna, v které bude Vaše animace probíhat bude připravena pracovníky našeho občanského sdružení. Kostry loutek Vám opět připravíme my, na Vás bude finální podoba loutek dle vlastní představivosti. Společně vypracovanou scénu si pak budete moci za naší asistence naanimovat.

Hotové dílo si ještě ten večer pustíme. Později po malých úpravách záběrů obdrží  každý účastník workshopu hotové video formou elektronického odkazu, z kterého si snímek bude moci stáhnout.

Časový harmonogram:

9:00 –  seznámení s kolektivem, příprava loutek k animaci ve spolupráci s pracovníky Jiné Laně o.s.

12:00 – pauza na občerstvení a Jiné Mňamky z naší kuchyně

13:00 – přednáška z historie české animované tvorby a ukázka děl předních českých animátorů vedená p.Mertovou z Národního filmového archivu

15:00 – animace připravených loutek a záznam na filmový zápis s fotografem a kameramanem Martinem Kollerem a pracovníky Jiné Laně o.s.

 

Pro děti, rodiče a vůbec všechny návštěvníky je připravený speciální laní doprovodný program: tvorba a poznávání stop lesních zvířat, kreslení, záchranářství, jóga v trávě, vaření v přírodě a mnoho dalšího……

 

VSTUP ZDARMA

Přihláška na workshop loutkové animace:

 

Jméno:

Příjmení:

Kontaktní telefon:

Kontaktní e-mail:

Pozn.:

V případě dotazů pište na Franta.Host@jinelane.czPřihlášení je závazné. V případě zrušení Vaší účasti nás prosím kontaktujte na výše uvedený e-mail.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: franta.host@jinelane.cz a jana.lota@jinelane.cz

Kapacita (animační workshop): 20 lidí (prostory animace budou zpřístupněny veřejnosti i v průběhu workshopu)

Workshop (kromě přednášky a promítání) není určen pro děti mladší 12ti let.

Workshop je určen pro amatéry, začátečníky a všechny koho loutková animace zajímá a baví.